БРІОЛІН ДЛЯ УКЛАДАННЯ ВОЛОССЯ SUAVECITO FIRME HOLD POMADE TRAVEL TIN

593.00 ₴

Помада Firme Hold у пакетиках. Запаковано спеціально для подорожей. Можна провозити у ручній поклажі. 

8 пакетиків по 0.5 Oz/15 ml
колекційна металева коробка
Зроблено у США

Візьміть невелику кількість глини на кінчик пальця. Ретельно розітріть її у своїх долонях. Поступово нанесіть на волосся від коріння до кінчиків. Скористайтеся гребінцем, щоб надати форму вашій зачісці.

Suavecito Pomade – не лише потужний чоловічий бренд, а й цілий культурний феномен. Засновники компанії ставили за мету не просто виробляти традиційні чоловічі засоби для укладання волосся, гоління та догляду, які добре роблять свою справу. Завдання куди цікавіше.

Саме Suavecito стали тією компанією, яка відродила інтерес до традиційної barber-культури, і все, що пов'язано з нею: рок-н-ролу, кастомним тачкам, мотоциклам, татуюванням тощо.
Продукція Suavecito – сучасний погляд на традиції чоловічих зачісок. Діти уважно слухають клієнтів, відповідаючи тими продуктами, які дійсно потрібні сучасним чоловікам. Їхня класична помада для волосся, наприклад, тримає і виглядає як віск, але легко змивається водою, як гель. Suavecito впевнено займають лідируючу позицію ринку грумінг-продукції не дарма.