БРІОЛІН ДЛЯ УКЛАДАННЯ ВОЛОССЯ SUAVECITO ORIGINAL HOLD DARK WOODS POMADE

632.00 ₴

Натхненний старовинними гравюрами на дереві та красою лісу, Suavecito представляє нашу помаду з темного лісу. Темний мускусний аромат перенесе вас у вкритий туманом ліс із листям, що покриває землю. На упаковці обмеженого випуску є темно-червона банка та намальовані вручну ілюстрації деяких ароматних нот, які ви знайдете у цьому новому ароматі.

Ексклюзивна помада Original Hold Dark Woods Pomade, як і раніше, залишається оригінальною формулою, яку ви знаєте і любите. Ця помада буде працювати так само, як і інша ваша помада Original Hold Suavecito Pomade, забезпечуючи середню стійкість на весь день, що змивається водою.

Спосіб застосування: Почніть з невеликої кількості та нанесіть на сухе або злегка вологе волосся для досягнення найкращих результатів. Поступово обробіть волосся і розчешіть до бажаного укладання. Щоб видалити, промийте водою помаду.

Профіль аромату: цитрусові ноти бергамоту і апельсина звучатимуть першими, коли ви будете йти по вкритій листям стежці до землистої амбри та темного мускусу. Продовжіть свою подорож темним лісом, щоб знайти базові ноти ладану і мирри і насолодитися цим поворотом традиційного аромату.

Середня фіксація, середній блиск
Аромат лімітованої серії
Вода
Зроблено у США