МАСЛО ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА БОРОДОЮ SUAVECITO X THE WOLF MAN BEARD OIL - AUTUMN MOON

553.00 ₴

Навіть людина з чистим серцем, яка вимовляє свої молитви ночами, може стати вовком, коли цвіте вовча губа і яскравий осінній місяць.

Якщо і є хтось, хто знає, як важливо підтримувати рослинність на обличчі, то це Людина-Вовк. Цей класичний кіномонстр заслуговує на честь прикрасити нашу обмежену серію Beard Oil ароматом осіннього місяця, який нагадає вам про прогулянку лісом при місячному світлі.

Наша олія для бороди виготовлена ​​з натуральних інгредієнтів, які розгладжують і зволожують волосся на обличчі. Масло аргани відновлює і зміцнює волосся, роблячи його гладким, шовковистим і сяючим.

Обережно струсіть пляшку і розподіліть продукт по долоні. Потріть руки разом і пропрацюйте бороду. Помасажуйте від коріння до кінчиків і використовуйте гребінець або щітку, щоб забезпечити рівномірний розподіл і надати форму бороді.

Профіль аромату: базові ноти кедра, сандалового дерева та амбри переносять вас у туманний ліс, у той час як кора кориці, бутон гвоздики та мускатна шавлія приносять теплий, заспокійливий аромат місячної осінньої ночі… але будьте обережні.

1 пов. унція. (30 мл)
Пом'якшує та кондиціонує волосся на обличчі
Запобігає сухості та свербінню
Надає здорового блиску
Зроблено у США