Гель для душу SUAVECITO Men's Body Wash

SKU
2000000407562
Brand
316,00 ₴
Size Chart
Quick Overview

Гель для душу. Чи не жорсткий, не сушить шкіру, підходить для щоденного використання.

Оригінальний аромат Suavecito Pomade.

236 мл.
Зроблено у США.

Візьміть невелику кількість глини на кінчик пальця. Ретельно розітріть її у своїх долонях. Поступово нанесіть на волосся від коріння до кінчиків. Скористайтеся гребінцем, щоб надати форму вашій зачісці.

Suavecito Pomade – не лише потужний чоловічий бренд, а й цілий культурний феномен. Засновники компанії ставили за мету не просто виробляти традиційні чоловічі засоби для укладання волосся, гоління та догляду, які добре роблять свою справу. Завдання куди цікавіше.

Саме Suavecito стали тією компанією, яка відродила інтерес до традиційної barber-культури, і все, що пов'язано з нею: рок-н-ролу, кастомним тачкам, мотоциклам, татуюванням тощо.
Продукція Suavecito – сучасний погляд на традиції чоловічих зачісок. Діти уважно слухають клієнтів, відповідаючи тими продуктами, які дійсно потрібні сучасним чоловікам. Їхня класична помада для волосся, наприклад, тримає і виглядає як віск, але легко змивається водою, як гель. Suavecito впевнено займають лідируючу позицію ринку грумінг-продукції не дарма.