Кондиціонар для волосся SUAVECITO Nourishing Conditioner

SKU
2000000407586
Brand
474,00 ₴
Size Chart
Quick Overview

Кондиціонер для волосся. Містить охолоджувальну олію перцевої м'яти та екстракт листя розмарину для розгладження волосся та запобігання їх випаданню. У складі немає сульфатів. Кондиціонер не зашкодить і не висушить волосся.

Після миття шампунем нанесіть кондиціонер на волосся. Ретельно промийте.

ніжно очищає
свіжий аромат
не сушить волосся та шкіру голови
запобігає лущенню та свербінню
без сульфатів - можна користуватися щодня
236 мл.
зроблено у США

 


Suavecito Pomade – не лише потужний чоловічий бренд, а й цілий культурний феномен. Засновники компанії ставили за мету не просто виробляти традиційні чоловічі засоби для укладання волосся, гоління та догляду, які добре роблять свою справу. Завдання куди цікавіше.

Саме Suavecito стали тією компанією, яка відродила інтерес до традиційної barber-культури, і все, що пов'язано з нею: рок-н-ролу, кастомним тачкам, мотоциклам, татуюванням тощо.
Продукція Suavecito – сучасний погляд на традиції чоловічих зачісок. Діти уважно слухають клієнтів, відповідаючи тими продуктами, які дійсно потрібні сучасним чоловікам. Їхня класична помада для волосся, наприклад, тримає і виглядає як віск, але легко змивається водою, як гель. Suavecito впевнено займають лідируючу позицію ринку грумінг-продукції не дарма.