Гаманець The North Face Base Camp Wallet Blue

SKU
2000000442235
1 199,00 ₴
Size Chart
Quick Overview

Гаманець міцного водовідштовхувального нейлону, на липучці з відділенням для купюр на блискавці, трьома слотами для банківських карток, петлею для ключів та відділенням для монет.

The North Face - це легендарна компанія, яка займається виготовленням екіпіровки та спорядження для активного відпочинку, спорту та туризму. Девіз компанії – «Ніколи не припиняй досліджувати». Під цим гаслом ховається ціла філософія та стиль життя. В арсеналі The North Face представлені лінійки одягу, взуття та аксесуарів для туризму, альпінізму, скелелазіння, зимових видів спорту, фітнесу, бігу, повсякденного використання та практично для будь-якого іншого виду активного відпочинку на природі. Це величезна корпорація, що є лідером з виробництва та продажу аутдор товарів для новачків та професіоналів.

Бренд The ​​North Face перекладається як "Північна стіна" - найскладніша частина гори для сходження. Заснований далекого 1968 року в американському місті Сан-Франциско. Ідейні натхненники та засновники Дуглас Томкінсон та Дік Клопп відкрили свій перший магазин туристичного спорядження та зробили його найкращим в окрузі. Їхня популярність стала зростати не щодня, а щогодини завдяки високій якості виробів і прийнятній ціні. До цього дня TNF розвивається, з кожним роком стаючи все кращим за рахунок залучення нових технологій, ідей та дизайнів. Їхні фірмові технології типу Thermoball, Fuseform, HyVent, DryVent відомі у всьому світі.