Крем для гоління Premium Blends Sandalwood Shaving Creme

SKU
2000000445014
Brand
300,00 ₴
Size Chart
Quick Overview

Крем для гоління Suavecito Premium Blends з ароматним запахом сандалового дерева - чудовий спосіб підготувати вуса та бороду для приємного гоління. Забезпечує гладке ковзання та комфортне гоління. Крем містить поживні інгредієнти: алое віра, олія з виноградних кісточок, ментол. Поставляється у традиційному алюмінієвому тюбику.

Зроблено у США

Suavecito Pomade – не лише потужний чоловічий бренд, а й цілий культурний феномен. Засновники компанії ставили за мету не просто виробляти традиційні чоловічі засоби для укладання волосся, гоління та догляду, які добре роблять свою справу. Завдання куди цікавіше.

Саме Suavecito стали тією компанією, яка відродила інтерес до традиційної barber-культури, і все, що пов'язано з нею: рок-н-ролу, кастомним тачкам, мотоциклам, татуюванням тощо.
Продукція Suavecito – сучасний погляд на традиції чоловічих зачісок. Діти уважно слухають клієнтів, відповідаючи тими продуктами, які дійсно потрібні сучасним чоловікам. Їхня класична помада для волосся, наприклад, тримає і виглядає як віск, але легко змивається водою, як гель. Suavecito впевнено займають лідируючу позицію ринку грумінг-продукції не дарма.