Кросівки NEW BALANCE 608 White/Navy

Тільки %1 залишилося
SKU
MX608WT
As low as 2 999,00 ₴
Size Chart
Quick Overview

Модель New Balance 608 – символ дев'яностих. Верх моделі виконаний з дихаючих матеріалів і покликаний забезпечити найбільш комфортну посадку по стопі, тоді як проміжна підошва ABZORB поглинає ударне навантаження та швидко відновлює початкову форму, сприяючи чудовій амортизації, щоб подарувати Вам ще більше м'якості та комфорту протягом усього дня.

Історія New Balance починається в 1906 році в США в місті Белмонт, де 33-річний емігрант з Англії Вільям Райлі засновує лабораторію з розробки та виробництва коригувальних пристроїв. Спостерігаючи за куркою, що гуляє в саду, він звертає увагу на її виняткову стійкість та чудовий баланс при ходьбі за рахунок структури курячої лапки, що має три точки опори. Ця ідея незабаром втілюється ним у конструкції опорної системи для взуття - він розробляє спеціальний супінатор, що створює опору частини п'яткової ноги на трьох точках за аналогією з курячою лапкою.

 

Ця технологія приносить йому визнання, а фірма отримує свою першу офіційну назву - New Balance Arch Company. 1938 року Райлі розробляє та випускає перше бігове взуття New Balance для місцевого спортивного клубу. У 1940 році в ній вперше беруть участь у змаганнях, після чого компанія починає випускати взуття на замовлення для спортсменів, які займаються не лише бігом, а й бейсболом, баскетболом, тенісом та боксом.

 

У 1962 році компанія розробляє та випускає бігову модель взуття «Тракстер», яка вперше виробляється в розмірному ряді, як по довжині, так і по повноті, а також має ряд технологічних нововведень, таких як, наприклад, рифлена підошва. Засновник аеробіки Кенет Купер стає першою відомою людиною, яка пробігла Бостонський марафон у кросівках New Balance.

 

У 1976 році компанія створить нову модель бігового взуття М320, який присуджується авторитетним журналом «Runner's World» перше місце. Починаючи з цього моменту, New Balance є визнаним світовим лідером в області розробки і впровадження нових технологічний в спортивному взутті. На сьогоднішній день New Balance залишається єдиною компанією, яка продовжує розвивати виробництво спортивного взуття у США та Англії. П'ять фабрик розташовані в США (дві в штаті Массачусетс і три в штаті Мен), одна в Англії (Флімбі, Камбрія).