Набір серветок для чищення взуття Jason Markk Quick Wipes / Box of 30

SKU
2000000352121
1 039,00 ₴
Size Chart
Quick Overview

Набір чистячих двосторонніх серветок, придатних для всіх типів матеріалів крім замші та нубуку. М'яка сторона призначена для звичайних поверхонь і забруднень, в той час як злегка шорстка зворотна сторона чудово справляється зі складними місцями та плямами, що застоялися. Серветки упаковані поштучно, завдяки чому їх легко брати із собою, щоб ваші кросівки залишалися чистими у будь-якій ситуації. (Коробка, 30шт)

З дитинства Джейсон М. любив кросівки: незвичайні яскраві моделі завжди піднімали настрій і дозволяли виділятися з натовпу, відчуваючи себе особливим. Щоб продовжити життя свого улюбленого взуття, він доглядав за ним, використовуючи побутові засоби для чищення. Іноді вони справлялися з поставленим завданням, інколи ж безнадійно псували тканину, яка потребувала дбайливого догляду. Згодом Джейсон став справжнім снікерхед-ентузіастом і колекціонером, а проблема догляду за кросівками залишалася актуальною. Одного прекрасного дня Джейсон зрозумів: світ фанатів кросівок стане набагато кращим, якщо подарувати йому спеціальний засіб для чищення.

Так, у 2007 році Джейсон М. запустив лінію коштів під маркою Jason Markk, призначених спеціально для догляду за кросівками. З того часу процес підтримання чистоти або навіть повернення улюбленої пари до життя не є трудомістким процесом. Всі продукти Jason Markk виготовляються з натуральних, повністю біорозкладних компонентів, що забезпечує надійне та ніжне очищення навіть застарілих плям та забруднень. Засоби бренду безпечні та підходять для очищення будь-яких матеріалів усіх кольорів: шкіри, вінілу, гуми, парусини, текстилю, нейлону, замші, нубуку та інших.