Шкарпетки HUF WORLD TOUR CREW SOCKS BLACK

SKU
2000000360669
Brand
435,00 ₴
Size Chart
Quick Overview

Склад - 90% бавовна, 9% поліестер, 1% спандекс

Історія бренду HUF починається з 2002 року, спочатку це був невеликий магазинчик заснований Кеїтом Хафнагелем під дахом якого він зібрав солянку з найкращих стрітвір компаній. Перша продукція HUF з'явилася не відразу, спочатку випускалися спільні лімітовані речі з такими компаніями як Adidas, Nike, Convers, Vans, DVS, Thunder, Real. Коли Кеїт створював свій магазин, він і не очікував, що у Сан-Франциско знайдеться стільки шанувальників його бачення вуличної моди. Перший магазин HUF відкрився в кварталі Тендерлойн-епіцентр модного руху Сан-Франциско.

Кеїт Хафнагель народився і виріс у Нью-Йорку, Манхеттені, і в Сан-Франциско йому не вистачало багатьох звичних речей рідного міста, які він так чи інакше впроваджував у HUF. Незабаром він створив три невеликі шоу-руми і перевіз компанію до Лос-Анджелеса. Таким чином невеликий магазинчик перетворився на окремий бренд, який на сьогоднішній день являє собою ікону стрітвір моди і стилю, а наявність аксесуарів і речей цього марення, є чи не обов'язковою для кожного модника, що поважає себе.

Також у Кеїта є захоплення та пристрасть всього його життя-скейтбординг. Хафнагель професійний скейтбордист з 1992 року, і дуже знакова особистість у світовому скейтбордингу, як він сам стверджує, саме скейтбординг дає йому натхнення на створення нових колекцій та ідей для HUF.

Довгі шкарпетки HUF із жаккардової пряжі. Плюшева м'яка підкладка дуже приємна на дотик. М'яка устілка для комфортної посадки. Вище ступні – ребристе плетіння для кращої фіксації.
Склад: 90% бавовна, 9% поліестер, 1% спандекс.