Штани LEVI'S SKATEBOARDING SKATE WORK PANT SE HARVEST GOLD

2,881.00 ₴3,390.00 ₴
Розмір

Чоловічі чіноси Levi's виготовлені з бавовни з додаванням нейлону та поліестеру. Модель прямого звуженого донизу крою. Поєднуючи класичний стиль з комфортом та довговічністю, для скейтбордистів та любителів активного способу життя.  

Levi's SKATEBOARDING - це лінія продукції, пошитої в стилі 90х, але з переосмисленням для сучасних потреб скейтбордиста. Прямий крій, посилена область колін і неповторний зовнішній вигляд у сукупності з легендарною якістю Levi's.

 

Надихнувшись фотографією Брюс Канайтс і легендарним скейтбордером Марк Гонсалез, дизайнери Levi's Skateboarding стали копатися в знаменитих архівах Levi's, щоб взяти запозичення від робочого одягу 30х і 40х років.

 

Цей знімок також передає важливу роль технологічному прогресу у кожному предметі колекції Levi's Skateboarding, особливо у штанах. Щоб робити трюки на зразок цього, необхідна свобода рухів, а щоб штани при цьому не порвалися, потрібні посилення у певних місцях. Щоб штани не протерлися від падінь, важливо, щоб вони були виготовлені з міцної тканини. Levi's догодив усім запитам скейтбордистів і зробив найкращі штани для катання на скейті.

 

Оригінальний артикул-95588-0001