КЕДИ NOVESTA GERMAN ARMY TRAINER WHITE/ECRU

0.00 ₴
Розмір

Кеди Novesta, виготовлені з гуми, шкіри та бавовни на власній фабриці в Словаччині, що існує з 1939 року. Згідно з традиційною технологією виробництва підошва кріпиться до верхньої частини за допомогою преса, а всі деталі допрацьовуються вручну, що надає Novesta унікального шарму. Взуття відповідає високим екологічним стандартам. Справжня класика легко поєднувати з будь-яким гардеробом.

Деталі:

Натуральна шкіра, текстиль та бавовна
Вулканізований натуральний каучук
Анатомічна устілка
Додаткова пара шнурків
Зроблено у Словаччині
Історія бренду Novesta починається ще з 1939 року, коли відомий промисловець Ян Антонін заснував фабрику у центральній Словаччині.
На щастя, зміна технологій виробництва свого часу пройшла повз словацьку фабрику. Сьогодні, як і 80 років тому, підошва кріпиться традиційним пресуванням, коли натуральна гума в'їдається в тканину без використання клею або інших хімічних елементів, з дотриманням найвищих екологічних стандартів. Після цього всі деталі допрацьовуються майстрами тільки вручну.
Саме тому Novesta обрали для співпраці британські бренди Universal Works, You Must Create та японський Comme des Garçons.
Ручна робота та використання тільки натуральних матеріалів: гуми, бавовни, льону та замші - забезпечують високу якість Novesta з 1939 року.