КЕДИ VANS AUTHENTIC NAVY

2,999.00 ₴
Розмір

Vans Authentic - це оригінальна низька модель Vans, що стала класичною. Верх виконаний із щільного канвасу, металеві люверси, підошва-платформа та відомий вафельний протектор.

Кожен бренд має модель, з якої вони починали свій шлях. Vans Authentic – найпопулярніша, легендарна модель з усієї лінійки Vans.

У 1966 році в місті Анахайм, штат Каліфорнія, відкрився перший магазин Vans, в якому продавалося всього кілька моделей. У ті давні часи вони ще не мали нинішніх назв, а були тільки номери. Одна з моделей, які тоді знаходилися в магазині, носила номер #44 (Style #44). Пізніше цей знаковий для бренду силует отримав назву Authentic. Однією з особливостей цієї моделі була «ватерлінія» – горизонтальна лінія на підошві кед. Це була своєрідна позначка: якщо вода заходила за цю лінію, була велика можливість промочити ноги.

Зі зростанням популярності скейтбордингу ця модель у скейтерів стала однією з найулюбленіших: міцна зносостійка тканина, ущільнена п'ята, прошита чотирма швами, вулканізована підошва з вафельним малюнком – всі ці деталі сприяли більш комфортабельному катанню на скейте. У 70-ті Vans Style #44 стали частиною уніформи скейтерів того часу та уособленням справжнього каліфорнійського стилю.

Компанія Van Doren Rubber відчинила свої двері у 1966 році в Каліфорнії. Вже за кілька років усі представники скейтборду культури обирали Vans як свою улюблену марку. Vans і досі втілює цей неповторний дух Південної Каліфорнії. Повний спектр взуття, одягу, аксесуарів, черевиків та одягу для сноуборду з більш ніж 40 роками історії, Vans став домінуючою силою в індустрії Action Sport та тим брендом, який вибирає сучасний покупець.