КЕДИ VANS CHECKBOARD CLASSIC SLIP-ON BLACK/PEWTER CHECKBOARD

1,799.00 ₴2,999.00 ₴
Розмір

Класичні Vans Slip-On виготовлені з міцного канвасу, оснащені м'яким кантом та задником, еластичними бічними вставками. Комфорту, стійкості та чудового зчеплення додає фірмова вулканізована вафельна підошва.

Один з найпопулярніших брендів взуття та одягу для молоді, що віддає перевагу активному способу життя. Головний напрямок Vans — виробництво товарів для серферів, скейтбордистів та BMX-ерів, а бурхлива молодість славного бренду пройшла під зіркою панк-музики та скейтбордингу. Знаковим моментом в історії бренду став 1976 рік, коли у продаж надійшла перша партія взуття, спеціально розробленого для скейтів. Модель високих кедів з ущільненим задником, які забезпечували високий рівень комфорту та надійну фіксацію гомілкостопу при катанні, була названа "Off The Wall".

Колекція цього року від Vans ще раз підтверджує головний принцип дизайнерів бренду — ретельно стежити за останніми тенденціями молодіжної моди та випереджати своїх конкурентів на цьому напрямі. Для забезпечення такого успіху компанія влаштовує для тінейджерів акції, пропонуючи підліткам розфарбувати кеди на свій смак, демонструючи тим самим креативний підхід до створення молодіжного продукту. Оригінально оформлені футболки та толстовки, шорти та топи, кеди та топсайдери, сланці та сліпони — не лише відображають смак сучасної молоді, а й максимально відповідають усім вимогам до одягу для активного способу життя.