КЕДИ VANS CLASSIC COMFYCUSH AUTHENTIC BLACK/TRUE WHITE

1,739.00 ₴2,999.00 ₴
Розмір

Vans вдихнули нове життя в класичний силует Authentic, додавши в модель технологію ComfyCush: завдяки новій м'якій устілці ComfyCush Authentic ідеально сідає по нозі і дарує відчуття неймовірної легкості при ходьбі. У моделі також використовується лита конструкція з піни та гуми для максимального комфорту та стійкості. Гумова підмітка гарантує зносостійкість та зчеплення. А єдина внутрішня конструкція Classic ComfyCush Authentic має додаткову підтримку зведення стопи і підкладку, що відводить вологу. Classic ComfyCush Authentic віддає данину спортивному ретро стилю Vans початку 90-х та гарантує максимум там, де комфорт життєво необхідний.

Один з найпопулярніших брендів взуття та одягу для молоді, що віддає перевагу активному способу життя. Головний напрямок Vans — виробництво товарів для серферів, скейтбордистів та BMX-ерів, а бурхлива молодість славного бренду пройшла під зіркою панк-музики та скейтбордингу. Знаковим моментом в історії бренду став 1976 рік, коли у продаж надійшла перша партія взуття, спеціально розробленого для скейтів. Модель високих кедів з ущільненим задником, які забезпечували високий рівень комфорту та надійну фіксацію гомілкостопу при катанні, була названа "Off The Wall".

Колекція цього року від Vans ще раз підтверджує головний принцип дизайнерів бренду — ретельно стежити за останніми тенденціями молодіжної моди та випереджати своїх конкурентів на цьому напрямі. Для забезпечення такого успіху компанія влаштовує для тінейджерів акції, пропонуючи підліткам розфарбувати кеди на свій смак, демонструючи тим самим креативний підхід до створення молодіжного продукту. Оригінально оформлені футболки та толстовки, шорти та топи, кеди та топсайдери, сланці та сліпони — не лише відображають смак сучасної молоді, а й максимально відповідають усім вимогам до одягу для активного способу життя.