КЕДИ VANS COMFYCUSH OLD SKOOL BLACK/WHITE

3,999.00 ₴4,999.00 ₴
Розмір

Old Skool – модель, на якій з'явилися фірмові бічні смужки, що стали традиційним символом не тільки бренду, а й скейтбордингу, яка із субкультури успішно перейшла у повсякденний гардероб. Лаконічний дизайн, традиційне шнурівка з металевими люверсами та гумова вулканізована підошва з «вафельним» протектором додає комфорту при повсякденному використанні.

Цього сезону VANS доповнили класичні кеди Old Skool новою технологією ComfyCush, яка зробила модель Tiny Cheetah ComfyCush Old Skool практично невагомою та м'якою, наче ви гуляєте хмарою. Комбінована конструкція підошви з EVA піни та гуми - це неперевершений рівень комфорту і при цьому чудове зчеплення із землею. Підкладки вологовідведення не дадуть вам спітніти під час тренувань або просто спекотної погоди. Замшевий верх моделі відмінно фіксує язичок, тому він не натиратиме або сповзатиме. Дизайн Tiny Cheetah ComfyCush Old Skool навіяний спортивними кедами Vans початку 90-х.

Компанія Van Doren Rubber відчинила свої двері в 1966 році в Каліфорнії. Вже через кілька років усі представники скейтборду культури обирали Vans як свою улюблену марку. Vans і досі втілює в собі цей неповторний дух Південної Каліфорнії.

У кожного бренду і є модель, з якою вони починали свій шлях. Саме вона є першою важливою цеглиною, закладеною в основу. Подібні силуети, як правило, на сьогоднішній день мають канонічний статус і є іконами в певних сферах.