КЕДИ VANS OLD SKOOL (PRIMARY CHECK) BLK/WHITE

3,639.00 ₴4,549.00 ₴
Розмір

Old Skool – модель, на якій з'явилися фірмові бічні смужки, що стали традиційним символом не тільки бренду, а й скейтбордингу, яка із субкультури успішно перейшла у повсякденний гардероб. Лаконічний дизайн, традиційне шнурівка з металевими люверсами та гумова вулканізована підошва з «вафельним» протектором додає комфорту при повсякденному використанні.

Дебютувавши під назвою «Style 36» ще 1977 року, кеди Vans Old Skool сьогодні є одним із найвідоміших силуетів бренду. Через 11 років після того, як брати Ван Дорен запустили взуття #44, придумали відмітний знак марки – джазову смугу. Пол Ван Дорен вирішив включити цю смужку у дизайн нової пари. Ванс Олд Скул стали першими кедами бренду, де вона з'явилася, здавши з того часу їхній символ.

Статус легенди Vans Old Skool остаточно придбав у 1990-ті роки. Кеди носили все, від професійних скейтбордистів та рок-зірок до знаменитостей та хіп-хоп виконавців. У цьому десятилітті взуття зіграло ще одну важливу роль в історії культури кросівок, коли Vans співпрацював із культовим магазином Supreme, щоб розпочати довгострокове партнерство.

Універсальний стиль, що відноситься до 1960-х і 1970-х років, розширюється за допомогою відтінків, візерунків та матеріалів. Vans Old Skool робить те, що і сам бренд: розвивається та супроводжує всіх, хто любить носити кеди.

Компанія Van Doren Rubber відчинила свої двері у 1966 році в Каліфорнії. Вже за кілька років усі представники скейтборду культури обирали Vans як свою улюблену марку. Vans і досі втілює цей неповторний дух Південної Каліфорнії. Повний спектр взуття, одягу, аксесуарів, черевиків та одягу для сноуборду з більш ніж 40 роками історії, Vans став домінуючою силою в індустрії Action Sport та тим брендом, який вибирає сучасний покупець.