Кеди Vans Old Skool VR3 Black /Marshmallow

5,049.00 ₴
Розмір

У цьому сезоні деякі з наших найбільш знакових класичних моделей були оновлені завдяки цілеспрямованому вибору матеріалів, які використовують Vans. Поряд з верхом із замші та органічного бавовняного полотна, Old Skool VR3 використовує устілку з піни на біологічній основі VR3Cush™ для комфорту, а також нову підошву VR3Waffle™, яка використовує натуральний каучук, зберігаючи при цьому зчеплення з поверхнею та довговічність, якими Vans відомі з 66-го року.

ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТУ
- МАТЕРІАЛ ВЕРХУ: Виготовлений із замші та органічного бавовняного полотна.
- УСТІЛКА: Нова устілка VR3Cush™ виготовлена з використанням щонайменше 25% піни EVA на біологічній основі, частково отриманої з рослин відповідно до стандарту тестування ASTM D6866-16.
- ПІДОШВА: Підошва VR3Waffle™ виготовлена із запатентованої суміші, що містить щонайменше 25% відповідально підібраного натурального каучуку, отриманого з джерел, які дотримуються перевірених практик сталого розвитку з метою зменшення впливу на планету. Ця нова суміш натурального каучуку була розроблена та сконструйована для збереження зчеплення з поверхнею та довговічності, якими відома продукція Vans (з 66-го року).