КЕДИ VANS SK8-HI (CORDURA) AMBERGLOWCAMOBLK

2,269.00 ₴3,240.00 ₴
Розмір

Високі кеди на шнурівці The Sk8-Hi виконані із міцного канвасу із замшевими вставками. В області мису модель додатково укріплена, що підвищує її зносостійкість. Фірмова вафельна підошва забезпечує відмінне зчеплення із землею, а м'які вставки в області щиколоток додатково підтримують стопу і надають моделі гнучкості.

Цього сезону Vans почав співпрацювати з брендом CORDURA, що виробляє високотехнологічні тканини для спортивного одягу та екіпірування вже понад 45 років. Саме тому кеди Cordura Sk8-Hi з інноваційного технологічного волокна відрізняються високою зносостійкістю та неперевершеним комфортом, притаманним професійному спортивному взуттю.

Компанія Van Doren Rubber відчинила свої двері в 1966 році в Каліфорнії. Вже через кілька років усі представники скейтборду культури обирали Vans як свою улюблену марку. Vans і досі втілює в собі цей неповторний дух Південної Каліфорнії.

У кожного бренду і є модель, з якою вони починали свій шлях. Саме вона є першою важливою цеглиною, закладеною в основу. Подібні силуети, як правило, на сьогоднішній день мають канонічний статус і є іконами в певних сферах.