Шорти HUF Easy Short Sycamore

Тільки %1 залишилося
SKU
24588
Brand
As low as 1 966,00 ₴
Size Chart

Історія бренду HUF починається з 2002 року, спочатку це був невеликий магазинчик заснований Кеїтом Хафнагелем під дахом якого він зібрав солянку з найкращих стрітвір компаній. Перша продукція HUF з'явилася не відразу, спочатку випускалися спільні лімітовані речі з такими компаніями як Adidas, Nike, Convers, Vans, DVS, Thunder, Real. Коли Кеїт створював свій магазин, він і не очікував, що у Сан-Франциско знайдеться стільки шанувальників його бачення вуличної моди. Перший магазин HUF відкрився в кварталі Тендерлойн-епіцентр модного руху Сан-Франциско.

Кеїт Хафнагель народився і виріс у Нью-Йорку, Манхеттені, і в Сан-Франциско йому не вистачало багатьох звичних речей рідного міста, які він так чи інакше впроваджував у HUF. Незабаром він створив три невеликі шоу-руми і перевіз компанію до Лос-Анджелеса. Таким чином невеликий магазинчик перетворився на окремий бренд, який на сьогоднішній день являє собою ікону стрітвір моди і стилю, а наявність аксесуарів і речей цього марення, є чи не обов'язковою для кожного модника, що поважає себе.

Також у Кеїта є захоплення та пристрасть всього його життя-скейтбординг. Хафнагель професійний скейтбордист з 1992 року, і дуже знакова особистість у світовому скейтбордингу, як він сам стверджує, саме скейтбординг дає йому натхнення на створення нових колекцій та ідей для HUF.