Штани Levi's Skateboarding Skate Cargo Pant Olive Night Ripstop

Тільки %1 залишилося
SKU
24862
Quick Overview

Чоловічі штани Levi's виготовлені з бавовни з додаванням поліаміду та поліестеру. Модель прямого крою. Поєднуючи класичний стиль з комфортом та довговічністю, для скейтбордистів та любителів активного способу життя.

Матеріал: 70% бавовна, 16% поліамід, 14% поліестер.

Levi's SKATEBOARDING - це лінія продукції, пошитої в стилі 90х, але з переосмисленням для сучасних потреб скейтбордиста. Прямий крій, посилена область колін і неповторний зовнішній вигляд у сукупності з легендарною якістю Levi's.

Надихнувшись фотографією Брюс Канайтс і легендарним скейтбордером Марк Гонсалез, дизайнери Levi's Skateboarding стали копатися в знаменитих архівах Levi's, щоб взяти запозичення від робочого одягу 30х і 40х років.

Цей знімок також передає важливу роль технологічному прогресу у кожному предметі колекції Levi's Skateboarding, особливо у штанах. Щоб робити трюки на зразок цього, необхідна свобода рухів, а щоб штани при цьому не порвалися, потрібні посилення у певних місцях. Щоб штани не протерлися від падінь, важливо, щоб вони були виготовлені з міцної тканини. Levi's догодив усім запитам скейтбордистів і зробив найкращі штани для катання на скейті.

Оригінальний артикул-22870-0013