КРОСІВКИ NEW BALANCE 997 ROSE WATER WITH WHITE

2,399.00 ₴4,799.00 ₴
Розмір

Класичні жіночі кросівки New Balance CW997HCK призначені для повсякденного використання.
Вони були виготовлені з високоякісних синтетичних матеріалів та сітки.
Це жіноче взуття має м'яку міжпідошву ENCAP.
Шнурівка забезпечує кращу посадку та стабілізацію стопи.

 

Історія New Balance починається в 1906 році в США в місті Белмонт, де 33-річний емігрант з Англії Вільям Райлі засновує лабораторію з розробки та виробництва коригувальних пристроїв. Спостерігаючи за куркою, що гуляє в саду, він звертає увагу на її виняткову стійкість та чудовий баланс при ходьбі за рахунок структури курячої лапки, що має три точки опори. Ця ідея незабаром втілюється ним у конструкції опорної системи для взуття - він розробляє спеціальний супінатор, що створює опору частини п'яткової ноги на трьох точках за аналогією з курячою лапкою.

Ця технологія приносить йому визнання, а фірма отримує свою першу офіційну назву - New Balance Arch Company. 1938 року Райлі розробляє та випускає перше бігове взуття New Balance для місцевого спортивного клубу. У 1940 році в ній вперше беруть участь у змаганнях, після чого компанія починає випускати взуття на замовлення для спортсменів, які займаються не лише бігом, а й бейсболом, баскетболом, тенісом та боксом.

У 1962 році компанія розробляє та випускає бігову модель взуття «Тракстер», яка вперше виробляється в розмірному ряді, як по довжині, так і по повноті, а також має ряд технологічних нововведень, таких як, наприклад, рифлена підошва. Засновник аеробіки Кенет Купер стає першою відомою людиною, яка пробігла Бостонський марафон у кросівках New Balance.

У 1976 році компанія створить нову модель бігового взуття М320, який присуджується авторитетним журналом «Runner's World» перше місце. Починаючи з цього моменту, New Balance є визнаним світовим лідером в області розробки і впровадження нових технологічний в спортивному взутті. На сьогоднішній день New Balance залишається єдиною компанією, яка продовжує розвивати виробництво спортивного взуття у США та Англії. П'ять фабрик розташовані в США (дві в штаті Массачусетс і три в штаті Мен), одна в Англії (Флімбі, Камбрія).