ЖІНОЧІ КРОСІВКИ ASICS TIGER GEL-BND BREEZE/BREEZE

0.00 ₴
Розмір

Легкі ASICS GEL-BND, що дихають, натхненні традиційним дизайном оригінальних кросівок для тріатлону, які були випущені в 1998 році. Оновлений класичний силует у поєднанні із сучасною підошвою для повсякденної амортизації та комфорту стане ідеальним доповненням образу. Дихаючий верх підтримує циркуляцію повітря всередині кросівки, а технологія GEL забезпечить комфорт повсякденного носіння.

ASICS розпочинав свою історію у 1949 році на руїнах повоєнної Японії. Засновник компанії, Кіхахіро Оницука, вирішив допомогти японській молоді відволіктися від навколишньої дійсності шляхом залучення до спорту. Так з'явився на світ новий бренд – Onitsuka Tiger. У 1977 році компанія була перейменована на ASICS (абревіатура від ANIMA SANO IN CORPORE SANO - У Здоровому Тілі Здоровий Дух), а в рідному місті пана Оницукі було відкрито НДІ для вивчення та проектування бігового взуття.

На сьогоднішній день ASICS займає третє місце у світі серед найбільших компаній, що виробляють взуття. Створюючи спортивне взуття, азіатська марка використовує інноваційні технології, високоякісні матеріали та закони біомеханіки, завдяки чому досягаються унікальні характеристики, властиві лише кросівкам ASICS.