Засоби для догляду за взуттям Jason Markk 8 oz. Premium Cleaner

SKU
2000000426785
910,00 ₴
Size Chart
Quick Overview

Універсальний засіб для чищення, що підходить для будь-яких типів шкіри, замші, нубука, канвасу, синтетики - загалом, всіх матеріалів, з яких роблять кросівки. Ефективно видаляє будь-які забруднення. Розробники продукту відзначають, що засіб є на 98.3% натуральною та розкладається мікроорганізмами.

Jason Markk | How To Clean Suede from Jason Markk on Vimeo.

З дитинства Джейсон М. любив кросівки: незвичайні яскраві моделі завжди піднімали настрій і дозволяли виділятися з натовпу, відчуваючи себе особливим. Щоб продовжити життя свого улюбленого взуття, він доглядав за ним, використовуючи побутові засоби для чищення. Іноді вони справлялися з поставленим завданням, інколи ж безнадійно псували тканину, яка потребувала дбайливого догляду. Згодом Джейсон став справжнім снікерхед-ентузіастом і колекціонером, а проблема догляду за кросівками залишалася актуальною. Одного прекрасного дня Джейсон зрозумів: світ фанатів кросівок стане набагато кращим, якщо подарувати йому спеціальний засіб для чищення.

Так, у 2007 році Джейсон М. запустив лінію коштів під маркою Jason Markk, призначених спеціально для догляду за кросівками. З того часу процес підтримання чистоти або навіть повернення улюбленої пари до життя не є трудомістким процесом. Всі продукти Jason Markk виготовляються з натуральних, повністю біорозкладних компонентів, що забезпечує надійне та ніжне очищення навіть застарілих плям та забруднень. Засоби бренду безпечні та підходять для очищення будь-яких матеріалів усіх кольорів: шкіри, вінілу, гуми, парусини, текстилю, нейлону, замші, нубуку та інших.