ФУТБОЛКА PRIMITIVE X TERMINATOR 2 MACHINE T-SHIRT BLACK

749.00 ₴1,499.00 ₴
Розмір
 • 100% cotton jersey
 • Regular fit
 • 3D Puff print

  Primitive Skateboarding — це компанія, що займається скейтбордингом, створена професійним скейтбордистомПолом Родрігесом , виконавчим віце-президентом Хітом Брінклі, генеральним директором Енді Неткіним і Джубалом Джонсом. Штаб- квартира Primitive знаходиться вЛос-Анджелесі, Каліфорнія.

  У 2008 році Пол Родрігес, Хіт Брінклі, Енді Неткін, Джей Партоу і Джубал Джонс заснували "Primitive", магазин скейтбордів та одягу вЕнчіно, Каліфорнія . Пол Родрігес був спонсоромPlan B Skateboards , але покинув команду через бажання більше володіти та контролювати свою кар'єру. Після відходу Пола з Plan B він надрукував і продав обмеженим тиражем 500 Primitive decks із золотою фольгою, і через сильну реакцію вирішив запустити постійну компанію для скейтбордів за допомогою Енді та Джубала.

  Через десять місяців після відходу Пола Родрігеса з Plan B, Primitive Skateboarding було офіційно оголошено 10 квітня 2014 року. Початковою командою був Пол Родрігес як професіонал, а Карлос Рібейро та Нік Такер були любителями.

  Primitive представив ряд спільних робіт, на яких були зображені такі репери, як Tupac Shakur іNotorious BIG, а також із різними аніме та мультфільмами, такими якDragon Ball Z ,Рік і Морті ,Наруто таСейлор Мун та інші.

  Команда: Paul Rodriguez, Carlos Ribeiro, Marek Zaprazny, Devine Calloway, Miles Silvas, Brian Peacock, Spencer Hamilton, Trent McClung, Franky Villani, Robert Neal, Wade Desarmo, Tiago Lemos, Tre Williams, JB Gillette, Giovanni Vianna.