ФУТБОЛКА SHIFT X LE COQ SPORTIF N4 MAILLOT MATCH MC WHITE GREEN

899.00 ₴
Розмір

Модель прямого крою виготовлена ​​з повітропроникного джерсі. Традиційний дизайн супроводжується круглим еластичним коміром. Яскравий акцент доповнюють контрастні довгі смуги. Ідеально підійде для тренування.

Нам у SHIFT випала можливість покопатися в архіві Le Coq Sportif і вибрати кілька силуетів для першої колаборації. Дотримувалися своїх класичних принципів: лаконічність і “зрозумілість”, що з першого погляду було ясно: це - Le Coq, для SHIFT

Французький бренд Le Coq Sportif, а особливо його логотип з півнем, широко відомий і легко впізнаваний. Бренд з історією майже 140 років славиться, в першу чергу, екіпіруванням для цілого ряду спортивних команд, але і до streetwear має відношення зовсім не опосередковане. Презентуємо сумку SHIFT x Le Coq Sportif - шматочок спорту в нашому стрітовому каталозі.

LCS стартували далеко в 1882-му році і були на передовій спортивного екіпу протягом всього 20-го століття. Від культових футбольних команд, на кшталт Saint Etienne, французької та аргентинської збірної епохи Maradona, цілого списку англійських команд Прем'єр Ліги, до екіпірування Леннокса Льюїса в рингу та "жовтої майки лідера" найпрестижнішої велогонки на планеті - Tour de France.

У 2000-х, на хвилі популярності heritage брендів, що прийшли саме зі спорту, LCS стали звертати більше уваги на вуличну моду, капіталізуючи саме на своїй популярності у футбольних колах. Спільна колаборація з британським футбольним колекціонером/дизайнером Neal Heard стала однією зі знакових робіт бренду, після чого, як то кажуть, "помчала". Atmos, Footpatrol, Hanon, 24 Kilates - це лише парочка іменитих рітейлерів та незалежних магазинів, які випускали спільні роботи з Le Coq Sportif у найпершу "хвилю" виходу спортивного одягу "в моду" - тренд, який зараз прийнято називати athleisure