Ласкаво просимо в SHIFT! Це твій улюблений магазин найкращих світових streetwear-брендів в самому центрі Києва.

Наш слоган “Culture.Sneakers.Clothes.Finest" не просто відображає асортимент, а ще й підхід до створення стилю у всьому, що ми робимо.

Незалежний магазин з десятирічною історією, що займає своє місце у вітчизняній вуличній культурі, започатковує тренди та пропагує активний образ життя - саме так можна коротко описати SHIFT.


Наша місія

Ми впевнені, що стиль - не тільки вибір одягу, а й зважена та продумана культура самовираження. SHIFT пропонує не просто одягтись “по погоді”, а й стати частиною спільноти та розділити з нами емоції світової вуличної культури.


Гарантія якості

Знаючи, що стиль визначає культуру, ми гарантуємо оригінальність та найвищу якість кожної позиції нашого асортименту, процесу покупки та спілкування з нами. Унікальність створених у нас образів - не просто приємний бонус, а “базове налаштування” всієї нашої політики.


Спільнота

Ми створюємо не просто магазин одягу, але й спільноту справжніх ентузіастів сучасної вуличної моди. Приходь до нас на Саксаганського 18 та приєднуйся до соцмереж - покажемо та розкажемо багато цікавого!