Що об'єднує стоматолога, зварювальника, кухаря, маляра, скейтера, Ice Cube і працівника офісу? Можна придумати ще масу прикладів на цю тему, та давайте одразу до справи — це любов до DICKIES.

Історія DICKIES почалася в 1918 р. з виробництва упряжі для коней. Це пояснює, чому на логотипі, який використовує бренд з 50-х років, зображена підкова. Перший же логотип Dickes виглядав простіше - дивись на плакаті зліва.

З 1922 р. DICKIES незмінно випускає робочий одяг і в першу чергу асоціюється саме з ним. Під час та після Другої Світової, уніформа увійшла в повсякденне життя американців і стала невід'ємною частиною гардеробу кожного роботяги. Адже що може бути зручніше, ніж робочий одяг?

У 1967 р. DICKIES розробив модель надміцних штанів — 874. Вони досі виробляються з власного інноваційного матеріалу Dickies, що складається з 65% поліестеру та 35% бавовни, і обробляється просоченням Stain Release. Головні переваги 874 моделі — універсальність, практичність і можливість поєднувати з чим завгодно. Перші 874 штани були білими, тож їх власники часто кастомізували їх та розмальовували. Це надихнуло DICKIES на розширення палітри. Зараз 874 модель представлена в 20 кольорах, 4 з них — відтінки синього.

В 80і та 90і DICKIES став популярним серед субкультур, і складався переважно з молодих латиноамериканців — "cholo" (так зазвичай називали робочих емігрантів з Мексики, які живуть у США). Представники "cholo" носили 874 DICKIES, об'ємні сорочки, білі обтягуючі футболки під ними і золоті ланцюги. Дівчата "cholo" або "сholo girl" яскраво фарбуються в одній манері, носять зачіски з високим начосом і довгі нігті. У 2018 р. DICKIES спільно з LA Union випустили колекцію "GET OFF MY DICKIES", натхненням для якої послужили саме "cholo".

Образ "cholo" з часом став транслюватися в масовій культурі поп-зірками. Однією з перших стала Гвен Стефані (солістка групи No Doubt). Вона ввела моду на штани  DICKIES серед дівчат, після того як з'явилася в них на обкладинці синглу No Doubt — "Just A Girl".

Стиль "cholo" також показаний в лукбуці колаборації DICKIES x Palmer Trading Company за 2017 рік. Замість моделей в ньому знялися іммігранти, які працюють на кухнях в ресторанах Сохо (район Нью-Йорк).

Крім вищезазначених колаборацій DICKIES співпрацював з THRASHER, STÜSSY, FILA і Opening Ceremony.

За зносостійкість і доступність DICKIES полюбили і скейтери. У DICKIES є власна скейт-команда, до речі, в неї входять і дівчата.

DICKIES не боїться сороміцьких порівнянь і в 70-ті роки бере на озброєння гру слів для реклами. "How The Dickies Did He Do It?" — риторичне питання про те, як зібрати гардероб за 132,20 доларів.

DICKIES - це не просто спецівка, це синонім довговічності, якості, комфорту і низької ціни. Знавці англійської гостро жартують про члени, думаючи, що етимологія назви "DICKIES" бере початок від слова "dick" (пеніс в перекладі з англійської). Але пенісами тут і не пахло. Бренд носить прізвище одного з творців — Dickie, а закінчення "s" показує приналежність.

Шукай Dickies в каталозі SHIFT, та роздивляйся наші улюблені моделі в кінці цього блогу.