Ми в SHIFT продовжуємо шукати цікаві streetwear бренди по всьому світу, і ось наша свіжа знахідка: Parlez from Bristol, UK.

Parlez (звучить як "парлЄ", на французький манер) - бренд, проста і зрозуміла філософія якого здається близькою і цікавою нам в SHIFT: класичний workwear, плюс вітрильний спорт, плюс "культові епохи дизайну". Така комбінація втілюється у повсякденні речі, які будуть абсолютно в тему як у гардеробі любителів Supreme та Noah, так і у цінителів Carhartt та Ben Davis.

Окремою фішкою Parlez є також і увага до навколишнього середовища та гуманних принципів виробництва - бренд є частиною руху "1% for the planet". Це означає не тільки відповідальний підхід до матеріалів та використання праці, а й просто нереально високу якість виробів в результаті. Тканина, вишивка, принти, шви й фурнітура - можемо сміливо сказати, що це один з найякісніших брендів, з якими нам доводилось працювати.

Дизайн та його прямолінійну філософію можна відчути, подивившись лукбук нижче, а от відчути органічний котон на дотик та перевірити "якість збірки" запрошуємо до нас в магазин на Саксаганського! Або ж одразу на Нову Пошту за твоїм замовленням =)

Гортай каталог, почитай детальнішу історію Parlez в нашому Телеграмі, і замовляй собі щось новеньке та цікаве!

Фото: Юля Савченко

В кадрі: Макс Кравченко